Malowanie-Dachow

czyszczenie dachu

 Czyszczenie dachu 

Czyszczenie dachu

Starzejący się dach nie tylko wygląda brzydko, ale także niesie ze sobą ryzyko. Ze względu na nieustannie zmieniające się warunki pogodowe, takie jak deszcz, grad, śnieg, lód i światło słoneczne, ale także zanieczyszczenia, takie jak ptasie odchody i gromadzenie się mchów i alg, dach jest intensywnie wykorzystywany i może ulec uszkodzeniu. Dlatego należy regularnie czyścić dach.

 

 

 

 

 

 

 

Glony, mchy i porosty uderzają korzeniami i uszkadzają dachówkę na dachu

Mycie dachówki

 Wiatr również przenosi na dach algi, mchy i porosty, które rozprzestrzeniają się bez przeszkód. Wzrost ten może powodować małe pęknięcia w dachówkach ze względu na siłę korzeni. Woda może przenikać i nadchodzi kolejny mróz - i powoduje większe pęknięcia, które łatwo można przeoczyć i które mogą spowodować poważne uszkodzenia. Profesjonalne czyszczenie dachów może temu zapobiec.

 

Na przykład, betonowe dachówki są szorstkie i otwarte. Powierzchnia jest pokryta kolorowymi granulkami, a zatem lekko piaszczysta. Z powodu pogody piaszczysta powłoka traci swój ład i granulki są wypłukiwane. Dachówka staje się nierówna i brzydka, co zmniejsza ogólny obraz domu, a tym samym całkowitą wartość.

 

Czyszczenie dachu dla bezpieczeństwa tylko przez specjalistę można zrobić!

dachówka na łączeniach i zakładach na dachu W niektórych przypadkach można usunąć glony i mchy za pomocą miotły lub skrobaka i przy niewielkim wysiłku. Jednak dla własnego bezpieczeństwa nie należy lekceważyć prac na dachu, a tym samym pozostawić go profesjonalistom. Nasi pracownicy mają profesjonalne narzędzia i bezpiecznie poruszają się po dachu - i rozpoznają z wyćwiczonym okiem natychmiastowe wady lub luźne dachówki. Mniejsze defekty można zatem wyeliminować natychmiast i łatwo.

 

Czyszczenie rynny i usuwanie odpadów

Malowanie dachów

Oczywiście, "odpadki" mchu i glonów powstające podczas czyszczenia dachu zostaną przez nas usunięte. Podobnie, rynna jest wolna od liści, mchu, alg itp., Aby nie doszło do kolejnego zatłoczenia przy ujściu wody.

 

Dzięki corocznemu czyszczeniu dachu możesz cieszyć się swoim dachem przez długi czas i oszczędzać drogie naprawy!

 

Skontaktuj się z nami za darmo pod numerem +48 796-904-639 lub wyślij nam wiadomość Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. !