Malowanie-Dachow

Małopolskie Malowanie Dachów

Działamy na terenie całej małopolski w takich miejscowościach jak Tarnów, Nowy Sącz, Kraków. Olkusz. Oświęcim, Nowy Targ. Chrzanów, Bochnia. Gorlice. Zakopane. Skawina. Andrychów. Wolbrom, Trzebinia, Wieliczka, Kęty, Wadowice, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Krynica-Zdrój, Limanowa, Rabka-Zdrój, Brzeszcze, Miechów, Krzeszowice, Dąbrowa Tarnowska, Bukowno, Niepołomice, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Chełmek, Stary Sącz, Mszana Dolna, Tuchów, Sułkowice, Dobczyce, Piwniczna-Zdrój, Proszowice, Szczawnica, Grybów. Muszyna, Jordanów, Biecz. Kalwaria Zebrzydowska. Słomniki, Szczucin, Żabno, Ryglice, Zator, Skała, Wojnicz, Alwernia, Bobowa, Nowy Wiśnicz, Radłów, Ciężkowice, Czchów, Nowe Brzesko, Zakliczyn, Świątniki Górne

Malowanie dachów blaszanych

Antykorozyjne i dekoracyjne malowanie dachów z blachy realizujemy dzięki wykorzystaniu jednej z najmocniejszych wysokociśnieniowych maszyn czyszczących oraz sprzętu alpinistycznego co ułatwia pracę i asekurację. Dzięki tej metodzie poruszanie się po wysokościach nie sprawia nam żadnej trudności dostępu, a maszyna lepiej wyczyści wyznaczoną powierzchnię przed malowaniem. Dzięki takim zastosowaniom możemy, bardziej skupić się na renowacji i efekcie końcowym konserwacji dachu.

 

Malowanie dachówki z cementu

Renowację dachówki cementowej i betonowej wykonujemy aby uzyskać efekt nowej dachówki.

- Nałożona farba chroni przed kwaśnymi deszczami, słońcem, nadaje gładszą strukturę co zapobiega wczesnemu zabrudzeniu i osadzaniu się mchu.

Dachówkę konserwuje się także, aby zablokować penetracje wody co eliminuje rozsadzanie dachówek (powstaje to na skutek mrozów). Jeśli pragniesz odrestaurować odnowić swoją dachówkę, zadzwoń do nas .

Czyszczenie dachówek z zabrudzeń

Często bywa, tak że czyszczenie dachówki mechaniczne nie przynosi pożądanych efektów, a tylko zdziera pokrycie dachówki. W takich sytuacjach usuwamy zanieczyszczenia poprzez aplikacji na dachówkę chemii aktywnej. Reaguje ona z trudnymi i twardymi zabrudzeniami, które wnikły głęboko w dachówkę typu ślady sadzy, zacieki z rdzy, resztki kleju cementu i pozostałych nieczystości

 

Mycie dachówki ceramicznej

Mycie dachówki ceramicznej używamy myjek wysokociśnieniowych firmy karcher z odpowiednimi dyszami rotacyjnymi, tak aby nie uszkodzić nawierzchni dachówki. Dodatkowo do mycia dachówki używamy specjalistycznej chemii która zabija wrośnięte mchy i zabija zarodniki, oraz ściąga patynę z dachówki. Zabezpiecza to przed grzybami i mchami, porostami, które wyglądają nieestetycznie i niszczą dach. Taką wymytą dachówkę można zabezpieczyć poprzez impregnację. Która pozwala żeby dachówka nadal była estetyczna i pewna..

 

<Wstecz