Malowanie-Dachow

Malowanie Dachów Zakopane

 

 

 

Malowanie dachów blaszanych Zakopanedekoracyjne malowanie dachów Zakopane realizujemy przy wykorzystaniu wysokociśnieniowych maszyn firmy karcher co ułatwia pracę i pozwala na pełne przygotowanie dachu do renowacji ,pracujemy przy użyciu sprzętu alpinistycznego co ułatwia pracę i asekurację. Dzięki tej metodzie poruszanie się po dachu nie sprawia nam żadnej trudności dostępu.

Dzięki takim zastosowaniom możemy, bardziej skupić się na pracy i efekcie końcowym konserwacja dachu.

 

Malowanie dachówki z cementu ZakopaneKonserwacje dachówki cementowej i betonowej wykonujemy aby uzyskać efekt nowej dachówki.

- Nałożona farba chroni przed kwaśnymi deszczami, słońcem, nadaje gładszą strukturę co zapobiega wczesnemu zabrudzeniu i osadzaniu się mchu.

Dachówkę konserwuje się także, aby zablokować penetracje wody co eliminuje rozsadzanie dachówek (powstaje to na skutek mrozów). Jeśli pragniesz odrestaurować odnowić swoją dachówkę, zadzwoń do nas .

 

Czyszczenie dachówek z zabrudzeń ZakopaneCzęsto bywa, tak że czyszczenie dachówki mechaniczne nie przynosi pożądanych efektów, a tylko zdziera pokrycie dachówki. W takich sytuacjach usuwamy zanieczyszczenia poprzez aplikacji na dachówkę chemii aktywnej. Reaguje ona z trudnymi i twardymi zabrudzeniami, które wnikły głęboko w dachówkę typu ślady sadzy, zacieki z rdzy, resztki kleju cementu i pozostałych nieczystości

 

Mycie dachówki ceramicznej ZakopaneMycie dachówki ceramicznej używamy myjek wysokociśnieniowych firmy karcher z odpowiednimi dyszami rotacyjnymi, tak aby nie uszkodzić nawierzchni dachówki. Dodatkowo do mycia dachówki używamy specjalistycznej chemii która zabija wrośnięte mchy i zabija zarodniki, oraz ściąga patynę z dachówki. Zabezpiecza to przed grzybami i mchami, porostami, które wyglądają nieestetycznie i niszczą dach. Taką wymytą dachówkę można zabezpieczyć poprzez impregnację. Która pozwala żeby dachówka nadal była estetyczna i pewna..

 

      

Konserwacja dachów

        -

Konserwacja dachu